published here rolex copies cheap. On The Online Website https://www.polskareplika.pl/. find out this here shopreplicawatches. For Women And Men www.chanelrolex.com. check these guys out https://www.commercewatches.com/. look at this web-site www.creditcardwatches.com. With Fast Shipping businesshublot.com. browse around here fake tag heuer.

O společnosti


Jsme certifikovanou společností dle normy ISO 9001:2008.    

Silva ART, spol. s r.o. byla založena v březnu 1991 r. , jako společnost s r.o. .Firma aktivovala svoji podnikatelskou činnost, se zaměřením na spolupráci s průmyslovými podniky těžebního a těžkého průmyslu v našem regionu.  V tomto období byla dlouhodobě hlavním předmětem obchodní činnost.

Koncem 90-tých let byla zavedena výroba plochých kombajnových nožů a následně výroba vrtných trubek, určených k provádění krátkých i dlouhých vrtů pro průzkum,  degazaci a odvodňování pohoří v rámci důlní nebo geologické činnosti. Výroba vrtných trubek pokračuje do dnešního dne k plné spokojeností tuzemských i zahraničních odběratelů.    
V rámci rozšíření sortimentu výroby vrtného nářadí jsme zavedli rovněž výrobu roubíkových vrtných korunek. 

Námi vyráběné vrtné nářadí najdete v přiložených katalogových listech    

Pro uspokojení potřeb zákazníků vyrábíme rovněž různé druhy spojníků, závitové koncovky, přechody na různé druhy závitů, unášecí hřídele (dle dodané dokumentace), apod.
 
 
S ohledem na naše výrobní možnosti nabízíme v oblasti výroby služby jako

  • Soustružení
  • Tepelné zušlechtění (kalení, popouštění)
  • Třecí svařování (rotační svařování do průřezu 1600mm2 a průměru 70mm)